11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
piątek, 25 listopada 2016 r. Paulina

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 143 wyróżniona w konkursie ,, Super Dyrektor Szkoły”

Nasza saskokępska Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego ma się czym pochwalić. Pani dyrektor Krystyna Jakubowska została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie „Super Dyrektor”.

Konkurs „Super Dyrektor” to inicjatywa czasopisma „Dyrektora Szkoły. Miesięcznika Kierowniczej Kadry Oświatowej” oraz „Przed Szkołą. Poradnika Dyrektora Przedszkola”. Celem tego konkursu jest znalezienie i szersze przedstawienie w kręgach środowiska edukacyjnego dyrektorów, którzy cechują się kreatywnością oraz pomysłowością. Ludzie na takich stanowiskach powinni umieć być jednocześnie dobrym menadżerem, wychowawcą i pedagogiem. Super dyrektor to osoba, która nie boi się wyzwań. Stara się tworzyć odpowiednia atmosferę oraz relacje między nauczycielami a uczniami i ich rodzicami tak, aby przyświecała im wspólnie wypracowana wizja. Sprawia, że szkoła staje się otwarta na środowisko.

Biorą te wszystkie cechy Super Dyrektora pod uwagę jest nam niezmiernie miło, że w tym prestiżowym konkursie została wyróżniona Pani Dyrektor „z Saskiej Kępy” Krystyna Jakubowska. Szkoła, którą prowadzi funkcjonuje niezwykle dobrze. Uczniowie są od początku uczeni szanowania historii, kultury oraz tradycji narodowej przy jednoczesnym szanowaniu innych. Szkoła stara się ich przygotować do życia w nowoczesnym społeczeństwie. Z roku na rok w szkole przeprowadzane są różne zmiany. Pani Dyrektor zadbała o to, żeby klasy były doskonale wyposażone by dzieci miały jak najlepsze warunki do nauki a nauczyciele do pracy. Jak widać wyróżnienie to było w pełni uzasadnione, dlatego też Pani Dyrektor serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej informacji o szkole, uczniach i jej pracownikach można znaleźć na stronie nowa.sp143.waw.pl.

Tagi: Super Dyrektor, Szkoła Podstawowa Nr 143, Wyróżnienie

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Piknik rodzinno-sąsiedzki w SP 143

Piknik rodzinno-sąsiedzki w SP 143

środa, 7.06.2017 8

Zapraszamy na Piknik rodzinno-sąsiedzki, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 143 przy Al. Stanów Zjednoczonych 27 już w najbliższy piątek w godzinach 16-20. [...]

SP 143 zaprasza do udziału w organizowanym pikniku "Szkoła aktywna w Społeczności"

SP 143 zaprasza do udziału w organizowanym pikniku "Szkoła aktywna w Społeczności"

środa, 31.05.2017 8

9 czerwca po raz kolejny odbędzie się piknik organizowany przez SP 143 im. Stefana Starzyńskiego. [...]

Zielona Szkoła za surowce wtórne

Zielona Szkoła za surowce wtórne

poniedziałek, 2.05.2016 87

7 maja SP nr 143 wraz z firmą LEKARO organizują akcję zbierania surowców wtórnych pod hasłem: 'Zamieniamy z Lekaro surowce wtórne na Zielone Szkoły'. [...]

Zobacz też