POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 19:50 (ulica Zwycięzców)
49 aktualna temperatura 0 °C
ciśnienie 1022 hPa pm2.5 29 μg/m3
dobre powietrze wilgotność 68% pm10 41 μg/m3
środa , 24 sierpnia 2016 r. , Sylwia Zaproponuj newsa!

Święto Lokalnych Organizacji

Jeszcze tylko do piątku organizacje pozarządowe mogą zgłaszać swój udział w prasko-południowych prezentacjach. Zapraszamy stowarzyszenia i fundacje zarówno ze sfery kultury czy sportu, jak i pomocy potrzebującym. Jedynym warunkiem jest prowadzenie działalności na obszarze dzielnicy. Wydarzenie odbędzie się 10 września w Parku nad Balatonem w godzinach 12-19.

Poza Miasteczkiem Pozarządowym dla uczestników imprezy przygotowaliśmy wiele atrakcji. Towarzyszyć nam będą pokazy sportowe i występy artystyczne. Dzieci będą mogły nauczyć się żonglerki, a dorośli – dowiedzieć się, jak działać z sąsiadami. Czeka nas również piknik, podczas którego Balaton Cafe będzie oferować zniżki na produkty. Zakończymy potańcówką w praskich i bałkańskich rytmach współorganizowaną z Sinfonia Varsovia.

Wystawcom zapewniamy namioty oraz transport stołów i krzeseł. Możemy Wam również przekazać gotowy projekt materiałów promocyjnych. Formularze zgłoszeniowe należy przesłać na adres: ewelinab@cal.org.pl do 26 sierpnia do godziny 14. Zostało jeszcze kilka wolnych stoisk.

Organizatorami akcji są: Dzielnicowa Komisja Dialogu Społecznego Praga-Południe, Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy i Centrum Promocji Kultury. Partnerzy: Centrum Komunikacji Społecznej m.st. Warszawy oraz Rady Osiedla działające na terenie dzielnicy Praga-Południe.

Tagi: Działalność, Lokalne Organizacje, Prezentacja, Święto,

Zobacz również
FRANCUSKI NUMER

FRANCUSKI NUMER

środa, 8.05.2013

Urząd Dzielnicy Praga-Południe i Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa organizują konkurs francuskiej piosenki "Zaśpiewaj na Francuskiej". [...]

Francuskie miasteczko na Saskiej Kępie

Francuskie miasteczko na Saskiej Kępie

środa, 4.07.2012 161

Z okazji narodowego święta Francji na Saskiej Kępie będzie można poczuć klimat tego wyjątkowego kraju na imprezie RENDEZ-VOUS Z FRANCJĄ. Francuskie obyczaje, gry, zabawy i pokazy multimedialne - to wszystko 14 lipca na ulicy Francuskiej! [...]

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy: czekoladowy telegram dla bliskiej osoby