11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
wtorek, 21 czerwca 2016 r.
Artykuł sponsorowany

Dni Otwarte Instytutu Pulssona

W ostatnich tygodniach na Saskiej Kępie, przy ulicy Arabskiej 5 lok 9, powstał gabinet regeneracji i uzdrawiania prowadzony przez Instytut Pulssona. W ramach dni otwartym odbywających się w dniach 20 - 25 czerwca każdy będzie mógł przekonać się na czym polegają sesje terapeutyczne prowadzone przez autora tej metody - Zygmunta Pulssona. Dodatkowo wszystkie sesje regeneracyjne i uzdrawiające w tych dniach prowadzone są przez autora metody Zygmunta Pulssona w specjalnej promocyjnej cenie. Sesje powadzone w gabinecie dotyczą:
  • regeneracji sił witalnych
  • usprawniania kręgosłupa
  • rehabilitacji kardiologicznej
  • kuracji chorób metabolicznych
  • terapii stresu i urazów emocjonalnych
  • terapii chorób nierozpoznanych i niewiadomego pochodzenia
O tym jak dobrać sesję do własnych potrzeb można szerzej przeczytać na stronie Instytutu.

Czym jest metoda Pulssona?

"Pulsson Therapy to całkowicie naturalna metoda i wyprzedzająca swoją epokę jakość w dziedzinie szybkiej i kompleksowej regeneracji, bezwysiłkowej rehabilitacji, oczyszczaniu i odmładzaniu ciała, uwalnianiu napięć, budowaniu zdolności wysiłkowej i treningu mentalnym." zdradza nam nam Zygmunt Pulsson. Sesja terapeutyczna odbywa się na specjalnym stole terapeutycznym PULSSON, którego działanie jest oparte na sekwencji specjalnie dobranych wielopłaszczyznowych ruchów. Podczas sesji na PULSSONIE następuje jednoczesna stymulacja narządów wewnętrznych i całego układu szkieletowego. Następuje usprawnienie procesów oddechowych, regulacja przepływu płynów ustrojowych i całego układu krążenia.

Kim jest Zygmunt Pulsson

Terapeuta, coach i doradca – jest autorem metody Pulsson Therapy, wizjonerem i konstruktorem urządzenia PULSSON do rehabilitacji i terapii ciała oraz terapii schorzeń psychosomatycznych i treningu mentalnego. Od 18 lat niestrudzenie wspiera innych w dążeniu do zdrowia i w realizacji osobistych celów. Jest autorem unikatowych programów w obszarze zdrowia fizycznego i psychicznego. Prowadzi sesje indywidualne i grupowe, warsztaty i programy zdrowotne.

Jeszcze 20 lat temu z sukcesem zarządzał własnym biznesem, ale poruszał się o kulach, borykając się z 30 kilogramową nadwagą i długotrwałą ciężką chorobą stawów i nerek. Przeżył zawał serca i śmierć kliniczną. Aż sam krok po kroku zaczął zdobywać wiedzę jak sobie pomóc. Studiował fizjologię, psychologię, naturalne metody leczenia i uzdrawiania. Mieszkał i pracował w Szwecji jako terapeuta. Jako trener Europejskiego Instytutu Rozwoju Kadr, przez wiele lat prowadził kursy samodoskonalenia i szkolenia motywacyjne dla dużych firm, jednocześnie prowadząc indywidualną praktykę terapeutyczną. W 2003 r. wpisany w Poczet Healerów Polskich przez „Nieznany Świat”.

Dni otwarte

Więcej o metodzie, dostępnych sesjach i jej autorze a także opiniach uczestników można przeczytać na stronie www.pulsson.com Standardowo godzinna sesja uzdrawiania z Zygmuntem Pulssonem kosztuje 630 zł. W czasie dni otwartych cena sesji wynosi 240 zł. Na hasło „Święto Saskiej Kępy” dodatkowa zniżka 10%.

KIEDY
20-25 czerwca 2016

GDZIE
Instytut Pulssona,
ul. Arabska 5 lok. 9,
03-977 Warszawa

ZAPISY
telefonicznie: +48 22 100 41 61
lub +48 602 305 215
mailowo: pulsson@pulsson.com

Tagi: Gabinet, Metoda Pulssona, Nowe Miejsce

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też