POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 03:10 (ulica Zwycięzców)
76 aktualna temperatura -1 °C
ciśnienie 1027 hPa pm2.5 58 μg/m3
zła jakość powietrza wilgotność 86% pm10 90 μg/m3
czwartek , 25 lutego 2016 r. , Liza Zaproponuj newsa!

Strzały na Saskiej Kępie – zatrzymanie za napaść i usiłowanie kradzieży samochodu

W zeszłym tygodniu na Saskiej Kępie zatrzymano mężczyznę za napaść na funkcjonariusza i usiłowanie dokonania kradzieży z włamaniem samochodu. Policjanci podjęli pościg za sprawcami, którzy zaatakowali mundurowych. Padły strzały, policjantka została ranna.

Po otrzymaniu zgłoszenia, że ktoś próbuje ukraść samochód, policjanci od razu wyruszyli na ul. Paryską. Sprawcy próbowali uciekać, mężczyzna uderzył policjantkę. Jeden ze sprawców został obezwładniony i zatrzymany, drugi odjeżdżając próbował rozjechać policjanta. Wtedy padły strzały w kierunku samochodu. Kierowca uciekł w stronę Wału Miedzeszyńskiego i Trasy Siekierkowskiej. Policjantce pomogła załoga karetki pogotowia, została ona opatrzona w karetce i zabrana do szpitala – poinformował reporter tvnwarszawa.pl.

Następnego dnia sprawca porzucił auto w Wawrze. Zatrzymany 36-letni Szymon T. trafił do policyjnej celi. Sprawa została przekazana do prokuratury. Poszukiwania drugiego mężczyzny nadal trwają.

Tagi: Kradzież, Napaść, Policja, Ulica Wał Miedzeszyński,

Zobacz również
361 rocznica bitwy z okresu potopu szwedzkiego

361 rocznica bitwy z okresu potopu szwedzkiego

poniedziałek, 21.08.2017

28 lipca 2017 roku odbyła się skromna uroczystość upamiętnienia Bitwy pod Warszawą, która odbyła się w czasach słynnego potopu szwedzkiego. W 361 rocznicę tego wydarzenia złożono wieniec i zapalono znicze pod pomnikiem pamięci poległych przy Wale Miedzeszyńskim na wysokości naszej Saskiej Kępy. [...]

Złodziej na Saskiej Kępie.

Złodziej na Saskiej Kępie.

czwartek, 17.11.2016

W środowe popołudnie przy ulicy Wersalskiej pojawił się nieproszony gość... [...]

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy