POMIAR NA ŻYWO (ulica Zwycięzców)
84 aktualna temperatura -1°C
ciśnienie 1007 hPa pm2.5 76 μg/m3
zła jakość powietrza wilgotność 94% pm10 111 μg/m3
Biała - zjedz i wypij
adres:
ul. Francuska 2
Saska Kępa, Praga Południe
telefon: otwarte:
pn: 12 - 24, wt-ndz: 09 - 24


Ocena
średnia: 3.18; głosów: 26.
jedzenie
obsługa
jakość / cena


Informacje o miejscu

Białe Noce by Syreni Śpiew : Edycja Sylwestrowa

To będzie zjawiskowa noc, która porwie Was od samego progu! Sylwester, który pokaże Wam czym tak naprawdę jest wyśmienita zabawa. Rozkołyszemy Wasze ciała, zachwycimy podniebienia i nie pozwolimy, żeby ta impreza przeszła bez echa. Białe Noce w wersji sylwestrowej to blask, który rozświetla całe miasto i moc, która roztopi najgrubsze lody. Przyjdźcie do białej willi i wznoście toasty przez całą noc: za miniony rok, który pora zostawić za sobą i za wszystkie cudowne chwile, które pojawiają się już na horyzoncie. Gwarantujemy, że 2018 rok będzie jeszcze lepszy bo po takim świętowaniu z pewnością nie zabraknie Wam animuszu.

Bawcie się, smakujcie i świętujcie na parkiecie! Jak zwykle doskonała muzyka na żywo oraz Dj przeniosą całą imprezę na najwyższe obroty, a Szef Kuchni przygotuje smakowitości, które na długo wprawią Was w zachwyt.

Możecie być przekonani, że legenda tego Sylwestra jeszcze miesiącami będzie wędrować ulicami miasta. Nasłuchujcie śpiewu syren, który tej nocy weźmie Was w swoje rozkoszne objęcia.

Gotowi na bogactwo sylwestrowej nocy?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:


Lokalizacja, adres na mapie

Ważne tematy

Polecamy