sobota , 31 maja 2014 r. , Wiktor
Zaproponuj newsa!

Nowa stacja Veturilo na Saskiej Kępie

W ostatni czwartek zawarta została umowa, na podstawie której warszawska sieć wypożyczalni rowerowych powiększy się o 19 nowych stacji. Jedna z nich powstanie na Saskiej Kępie – na rogu ul. Egipskiej i ul. Afrykańskiej. Nowe stacje powinny zacząć działać do końca sierpnia.


System wypożyczalni rowerów liczy obecnie 174 stacje. Jeszcze w tym roku rozwinie się i będzie ich niemal 200. System Veturilo staje się coraz popularniejszy wśród warszawiaków. Przez dwa lata działania skorzystano z niego prawie 3 miliony razy.

Powstanie nowych stacji przyczyni się zapewne do jeszcze większej popularności dwóch kółek do wypożyczenia. Mamy nadzieję, że także wśród mieszkańców Saskiej Kępy rowery – te wypożyczane, ale także własne – będą cieszyć się rosnącą popularnością.

Tagi: rower, veturilo,

Zobacz również

Pierwsze pasy rowerowe na wschodniej stronie Wisły ukończone. Można już jeździć po Saskiej

Pierwsze pasy rowerowe na wschodniej stronie Wisły ukończone. Można już jeździć po Saskiej

piątek, 18.04.2014 294

Wszyscy miłośnicy dwóch kółek z Saskiej Kępy mogą cieszyć się nowymi pasami rowerowymi. Licząca 1,5 kilometrów trasa postała w ciągu ulicy Saskiej, pomiędzy Al. Waszyngtona a ul. Zwycięzców. [...]

Marcowa Masa Krytyczna przejedzie ulicami Saskiej Kępy

Marcowa Masa Krytyczna przejedzie ulicami Saskiej Kępy

czwartek, 27.03.2014 86

Trasa pierwszej wiosennej Masy Krytycznej liczyć będzie ok. 20 kilometrów. Część trasy prowadzić będzie przez Saską Kępę – ulicami: Francuską, Zwycięzców, Saską i Egipską. Start w piątek (28.03) o godzinie 18:00 z Placu Zamkowego. [...]

Dołącz do naszej społeczności

Reklama