POMIAR NA ŻYWO (ulica Zwycięzców)
19 aktualna temperatura 0°C
ciśnienie 1017 hPa pm2.5 12 μg/m3
wspaniałe powietrze! wilgotność 69% pm10 16 μg/m3
czwartek , 16 stycznia 2014 r. , Irmina
Zaproponuj newsa!

Ferie w mieście

Doroczna akcja „Zima w mieście” potrwa od 17 do 28 lutego i właśnie w tych dniach wszyscy, którzy podczas ferii zostają w stolicy będą mogli skorzystać z wielu przygotowanych atrakcji. Poniżej przedstawiamy program „Zimy w mieście 2014” w dzielnicy Praga – Południe.


Dzieci i młodzież spędzające ferie w stolicy nie są skazane na siedzenie przed komputerem czy telewizorem. Aż 15 placówek (7 punktów dziennego pobytu oraz 8 punktów zajęć specjalistycznych, w tym 4 obiekty OSiR) zadba o wolny czas uczniów.

W Zespole Szkół nr 37, przy Al. Stanów Zjednoczonych przygotowano lodowisko, z którego uczniowie będą mogli korzystać nieodpłatnie. Lodowisko zaprasza w godzinach 9-15.

Dla uczestników przewidziano też wiele zajęć artystycznych i edukacyjnych – np. wyjście do Centrum Nauki Kopernik, Sejmu, Punktu Informacji Europejskiej, muzeów, ZOO. Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z pływalni „Szuwarek” i „Wodnik” oraz do korzystania z hal sportowych „Saska” i „Siennicka”.

Karty uczestnika „Zimy w mieście” będą wydawały sekretariaty szkół i placówek biorących udział w akcji „Zima w mieście” w terminie od 20 stycznia do 7 lutego!

Opłacie podlegają tylko posiłki. Dwa posiłki dziennie (II śniadanie i obiad) będą kosztowały 7 złotych. Opłaty za posiłki będą przyjmowały sekretariaty szkół biorących udział w programie.

Punkty biorące udział w programie „Zima w mieście” mieszczące się na Saskiej Kępie to:

Tagi: ferie 2014, zima w mieście 2014,

Ważne tematy

Reklama