piątek , 8 listopada 2013 r.
Zaproponuj newsa!

Spotkanie w sprawie Jeziorka Gocławskiego!

Dla wszystkich przejętych losem Jeziorka Gocławskiego zaaranżowano spotkanie. Odbędzie się 13 listopada w godzinach 18-20, w Szkole Podstawowej przy ulicy Cyrklowej 1.
Sprawy związane z wycinką drzew w okolicy Jeziorka Gocławskiego zabrnęły daleko. Mieszkańcy obawiają się, że to nie koniec prac dewelopera i przestrzeń wokół jeziora przestanie być miejscem odpoczynku.

Lokalne władze przekonują, że nie miały wpływu na działania dewelopera, a wszystkie konieczne pozwolenia uzyskał on w ZDM oraz biurach miejskich. Rzeczniczka Urzędu Dzielnicy Praga Południe podkreśla, że władze lokalne są żywo zainteresowane sprawą otoczenia Jeziorka Gocławskiego.

Firma budująca mieszkania zapewnia, że dostęp do jeziorka pozostanie wygodny, co poświadczą wizualizacje przygotowywane przez firmę. Aby szerzej omówić temat i uspokoić mieszkańców odędzie się spotkanie, na które wszystkich zapraszamy.

Tagi: Jeziorko Gocławskie, konsultacje,

Zobacz również

Masz pomysł na klimat? Zgłoś go!

Masz pomysł na klimat? Zgłoś go!

czwartek, 23.03.2017 5

W czwartek 30 marca o godzinie 18 w naszym PROMie Kultury odbędzie się spotkanie z mieszkańcami Pragi Południe w sprawie konsultacji strategii adaptacji do zmian klimatu dla miasta stołecznego Warszawy w ramach projektu ADAPTCITY. Serdecznie zapraszamy! [...]

Dołącz do naszej społeczności

Napisz do nas!

Zaproponuj newsa