środa , 16 października 2013 r. , PR
Zaproponuj newsa!

Spotkanie z doulą

W sobotę 19 października odbędzie się wKawiarni Figa z makiem spotkanie z doulą. Doula to kobieta, która wspiera, przygotowuje i towarzyszy przyszłej mamie w okresie ciąży i w czasie porodu.

Spotkanie, które będzie prowadziła Marta Mróz, ma na celu m.in. pomóc przyszłym rodzicom we właściwym postrzeganiu porodu. Prowadząca postara się rozwiać wszelkie wątpliwości, obalić krążące mity, a także ukazać doświadczenie porodu jako wspaniałe i budujące.

Oprócz tego, na spotkaniu poruszone zostaną tematy takie jak kobiece poczucie kompetencji i sprawstwa czy sposoby łagodzenia bólu podczas porodu. Prowadząca nie pominie także tematu roli osoby towarzyszącej, w tym roli douli. Warsztaty są bezpłatne. Odbędą się 19 października w godzinach porannych w kawiarni Figa z makiem przy ul. Walecznych 64 w Warszawie. Można się na nie zapisywać codziennie w godzinach od 10.00 do 19.00 pod numerem telefonu 512 939 001 lub mailowo info@figazmakiem.edu.pl.

Organizatorzy zapraszają przyszłych rodziców bez względu na zaawansowanie ciąży. Nie ma także znaczenia fakt czy jest to pierwsza czy kolejna ciąża.

Tagi: Walecznych, doula, figa z makiem, ulica Walecznych,

Zobacz również

Otwarcie „Zaułka Marii i Aleksandra Żabczyńskich” na Saskiej Kępie

Otwarcie „Zaułka Marii i Aleksandra Żabczyńskich” na Saskiej Kępie

niedziela, 18.06.2017 111

W najbliższą środę 21 czerwca o godzinie 18, przy ulicy Walecznych 1, odbędzie się uroczyste otwarcie „Zaułka Marii i Aleksandra Żabczyńskich” na naszej Saskiej Kępie. Serdecznie zapraszamy! [...]

Mamy kolejny zabytkowy dom na Saskiej Kępie!

Mamy kolejny zabytkowy dom na Saskiej Kępie!

sobota, 28.01.2017 55

Wybudowany w latach 30. XX wieku, wielorodzinny dom Krzymuskich został oficjalnie wpisany do rejestru zabytków przez wojewódzką konserwator zabytków Panią Barbarę Jezierską. Obiekt ten jest jednym z najbardziej znanych i cenionych budynków modernistycznych przedwojennej Warszawy. Dom Krzymuskich znajduje się przy ulicy Walecznych 12. [...]

Dołącz do naszej społeczności

Reklama