POMIAR NA ŻYWO (ulica Zwycięzców)
50 aktualna temperatura 5°C
ciśnienie 995 hPa pm2.5 30 μg/m3
powietrze bywało lepsze wilgotność 69% pm10 40 μg/m3
poniedziałek , 23 września 2013 r.
Zaproponuj newsa!

Targi Pracy rynku gastronomicznego

26 września na Pradze-Południe w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, przy ul. Majdańskiej 30/36 w Warszawie odbędą się Targi Pracy ,,PROFESJONALISTA rynku gastronomicznego”,które odbędzie się w dniu 26.09.2013r.

Zespół Szkół zaprasza wszystkie firmy z branży hotelarsko-gastronomicznej na pokazy i na targi, gdzie uczniowie będą mogli zaprezentować swoje umiejętności, zdobyte podczas projektu dofinansowanego z funduszu POKL (pozyskanego dzięki wsparciu Urzędu Dzielnicy Praga-Południe). Zgłoszenia udziału należy przesyłać na adres: rzecznik@pragapld.waw.pl.
W trakcie targów nie zabraknie pokazów umiejętności nabytych przez uczniów Zespołu Szkół, odbędzie się też seminarium, a dla wszystkich przewidziany jest poczęstunek.

Tagi: Praga Południe,

Zobacz również

Mieszkańcy apelują o skuteczną ochronę terenów zielonych na Pradze Południe

Mieszkańcy apelują o skuteczną ochronę terenów zielonych na Pradze Południe

poniedziałek, 03.04.2017 98

Cały sezon grzewczy Warszawiacy zmagali się ze smogiem, teraz alarmują o masowych wycinkach drzew w całym mieście. Rozdawanie sadzonek i nowe nasadzenia są pożyteczne, ale przyniosą efekt dopiero za dziesiątki lat. [...]

15. rocznica ataku na World Trace Center

15. rocznica ataku na World Trace Center

sobota, 10.09.2016

11. września przypada 15. rocznica zamachu terrorystycznego w Nowym Jorku. O 14:30 w Parku Skaryszewskim odbędzie się Uroczystość Złożenia Wieńców pod Pomnikiem Pamięci Polaków Ofiar Ataku. [...]

Ważne tematy

Napisz do nas!

Zaproponuj newsa