- reklama -


Najnowsze wiadomości
 • 17 kwietnia 2015 r.
  Utrudnienia w ruchu
  Utrudnienia w ruchu W związku z Lotto Warsaw FIM Speedway Grand Prix na Stadionie Narodowym obszar Saskiej Kępy będzie wyłączony z ruchu indywidualnego...
 • 16 kwietnia 2015 r.
  Film o Saskiej Kępie
  Film o Saskiej Kępie Uczniowie Gimnazjum im. B. Prusa na Saskiej Kępie wyszli z pomysłem stworzenia filmu o dzielnicy, jej atrakcjach turystycznych i miejscach do spędzania wolnego czasu. W tym celu zorganizowali zbiórkę na produkcję na stronie polakpotrafi.pl.
 • 16 kwietnia 2015 r.
  Spotkanie "Czy mogę zostać hackerem?"
  Spotkanie "Czy mogę zostać hackerem?" W czwartek 23 kwietnia w Promie Kultury Saska Kępa oodbędzie się otwarte spotkanie z cyklu: "Warszawa Lab" dotyczące m.in. bezpieczeństwa i ochrony prywatności w Internecie.
więcej

czwartek , 24 stycznia 2013 r. Zaproponuj newsa!
Święto Saskiej Kępy 2013

W zeszły czwartek (17 stycznia) odbyło się pierwsze oficjalne spotkanie Rady Święta Saskiej Kępy 2013.

Miło nam oficjalnie potwierdzić termin Święta Saskiej Kępy. W tym roku Święto odbędzie się 8 czerwca, a tematem przewodnim będzie: "Czym Kępa bogata".

W tym roku obowiązki rady programowej Święta przekazano mieszkańcom Saskiej Kępy którzy jako Społeczne Ciało Doradcze (w porozumieniu z burmistrzem p. Tomaszem Kucharskim) będą tworzyć cały program tegorocznego Święta. Jest to bardzo ważna zmiana, o którą przedstawiciele naszych lokalnych Stowarzyszeń i organizacji walczyli od kilku lat.

Wkrótce przekażemy Wam więcej informacji.

- reklama -


zobacz też...

komentarze