- reklama -


Najnowsze wiadomości
 • 3 lipca 2015 r.
  Czy na Saskiej Kępie jest bezpiecznie?
  Czy na Saskiej Kępie jest bezpiecznie? Zielona, spokojna, przyjazna – tak postrzegana jest Saska Kępa przez większość mieszkańców Warszawy. Niektórzy specjalnie przyjeżdżają tu na spacer czy obiad. Jednak czy Saska Kępa jest bezpieczna? W ostatnim czasie mieszkańcy coraz częściej zadają to pytanie.
 • 2 lipca 2015 r.
  Losy ogrodów działkowych przy al. Waszyngtona
  Losy ogrodów działkowych przy al. Waszyngtona Obrady XI Sesji Rady Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy rozpoczęły się od dyskusji na temat aktualnego stanu prawnego obszaru ogrodów przy ul. Kinowej. Komplikacje spowodowała transakcja...
 • 27 czerwca 2015 r.
  Wakacyjne zmiany w komunikacji
  Wakacyjne zmiany w komunikacji Rozpoczęcie letnich wakacji szkolnych oznacza zmiany w organizacji komunikacji miejskiej w Warszawie. Na Saskiej Kępie zostaną uruchomione dodatkowe przystanki na trasie linii 502 i 514.
więcej

czwartek , 24 stycznia 2013 r. Zaproponuj newsa!
Święto Saskiej Kępy 2013

W zeszły czwartek (17 stycznia) odbyło się pierwsze oficjalne spotkanie Rady Święta Saskiej Kępy 2013.

Miło nam oficjalnie potwierdzić termin Święta Saskiej Kępy. W tym roku Święto odbędzie się 8 czerwca, a tematem przewodnim będzie: "Czym Kępa bogata".

W tym roku obowiązki rady programowej Święta przekazano mieszkańcom Saskiej Kępy którzy jako Społeczne Ciało Doradcze (w porozumieniu z burmistrzem p. Tomaszem Kucharskim) będą tworzyć cały program tegorocznego Święta. Jest to bardzo ważna zmiana, o którą przedstawiciele naszych lokalnych Stowarzyszeń i organizacji walczyli od kilku lat.

Wkrótce przekażemy Wam więcej informacji.zobacz też...

komentarze