- reklama -


Najnowsze wiadomości
 • 29 stycznia 2015 r.
  Jubileuszowy Bieg Wedla
  Jubileuszowy Bieg Wedla 31 stycznia 2015 roku w Parku Skaryszewskim odbędzie się X edycja Biegu Wedla. W jubileuszowym wydarzeniu weźmie udział 1000 osób, w tym 150 dzieci. W zależności od wieku i poziomu przygotowania można wybrać jedną z czterech tras: najkrótsza wynosi ok. 250 metrów, długość najtrudniejszej równa się 9 km.
 • 28 stycznia 2015 r.
  Nowe ścieżki rowerowe na Saskiej Kępie
  Nowe ścieżki rowerowe na Saskiej Kępie Jedna z najgorszych dróg rowerowych w Warszawie zostanie wyremontowana. Jesienią rozpoczną się prace na ścieżce rowerowej, która biegnie wzdłuż al. Stanów Zjednoczonych - powiedział Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej Łukasz Puchalski.
 • 20 stycznia 2015 r.
  Światowe Dni Młodzieży także na Kępie!
  Światowe Dni Młodzieży także na Kępie! W sobotę, 24 stycznia 2015 roku zapraszamy do Parafii Miłosierdzia Bożego przy ul. Ateńskiej 12 na spotkanie dla wolontariuszy Światowych Dni Młodzieży 2016 i osób pragnących włączyć się w przygotowanie tego wydarzenia.
więcej

czwartek , 24 stycznia 2013 r. Zaproponuj newsa!
Święto Saskiej Kępy 2013

W zeszły czwartek (17 stycznia) odbyło się pierwsze oficjalne spotkanie Rady Święta Saskiej Kępy 2013.

Miło nam oficjalnie potwierdzić termin Święta Saskiej Kępy. W tym roku Święto odbędzie się 8 czerwca, a tematem przewodnim będzie: "Czym Kępa bogata".

W tym roku obowiązki rady programowej Święta przekazano mieszkańcom Saskiej Kępy którzy jako Społeczne Ciało Doradcze (w porozumieniu z burmistrzem p. Tomaszem Kucharskim) będą tworzyć cały program tegorocznego Święta. Jest to bardzo ważna zmiana, o którą przedstawiciele naszych lokalnych Stowarzyszeń i organizacji walczyli od kilku lat.

Wkrótce przekażemy Wam więcej informacji.

- reklama -


zobacz też...

komentarze