- zachęcamy -
Zaproponuj newsa


Najnowsze wiadomości
 • 24 lipca 2014 r.
  Saska Kępa to nie parking
  Saska Kępa to nie parking W lipcu 2014 roku mieszkańcy Saskiej Kępy skierowali petycję do Burmistrza Dzielnicy z prośbą o wprowadzenie rozwiązań dotyczących parkowania na ulicach. Postulują o uregulowanie problemu zablokowanych i zakorkowanych ulic.
 • 21 lipca 2014 r.
  Minigranty do wzięcia
  Minigranty do wzięcia Na Saskiej Kępie istnieje wiele organizacji, fundacji czy stowarzyszeń podejmujących ciekawe inicjatywy. Z całą pewnością każdej z nich przydałoby się jakiekolwiek, dodatkowe wsparcie finansowe. Obecnie uruchamiane są dwa projekty, którymi warto się zainteresować i z nich skorzystać.
 • 16 lipca 2014 r.
  Budżet partycypacyjny – 3 zwycięskie projekty z Saskiej Kępy
  Budżet partycypacyjny – 3 zwycięskie projekty z Saskiej Kępy W piątek, 11 lipca na Placu Defilad ogłoszono zwycięskie projekty pierwszego stołecznego budżetu partycypacyjnego. Wśród pomysłów które zostaną zrealizowane znalazły się trzy projekty na Saskiej Kępie.
więcej

czwartek, 24 stycznia 2013 r. Zaproponuj newsa!
Święto Saskiej Kępy 2013

W zeszły czwartek (17 stycznia) odbyło się pierwsze oficjalne spotkanie Rady Święta Saskiej Kępy 2013.

Miło nam oficjalnie potwierdzić termin Święta Saskiej Kępy. W tym roku Święto odbędzie się 8 czerwca, a tematem przewodnim będzie: "Czym Kępa bogata".

W tym roku obowiązki rady programowej Święta przekazano mieszkańcom Saskiej Kępy którzy jako Społeczne Ciało Doradcze (w porozumieniu z burmistrzem p. Tomaszem Kucharskim) będą tworzyć cały program tegorocznego Święta. Jest to bardzo ważna zmiana, o którą przedstawiciele naszych lokalnych Stowarzyszeń i organizacji walczyli od kilku lat.

Wkrótce przekażemy Wam więcej informacji.

- reklama -


zobacz też...

komentarze