POMIAR NA ŻYWO (ulica Zwycięzców)
50 aktualna temperatura 4°C
ciśnienie 996 hPa pm2.5 30 μg/m3
dobre powietrze wilgotność 76% pm10 41 μg/m3
sobota , 2 marca 2013 r.
Zaproponuj newsa!

Veturilo wkracza na Kępę

Kilka tygodni temu dostaliśmy potwierdzenie, że Veturilo dotrze na Pragę Południe (i Północ) już w marcu 2013 roku. Jednak, jak informuje firma Nextbike (operator systemu) uruchomienie Veturilo po zimowej przerwie zostaje opóźnione i odsuwa się w czasie - powód to intensywne opadu śniego w ostatnim czasie oraz niskie temperatury.

Wczoraj pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej poinformował o ostatecznej lokalizacji nowych stacji rowerowych. Bardzo dobrą informacją jest zwiększeni ich ilości z 13 do 15, a jeszcze lepszą to że dwie stacje pojawią się bezpośrednio na Saskiej Kępie, a trzecia stacja przy Rondzie Waszyngtona.

W czasie wakacji planowane jest sezonowe przenoszenie jednej ze stacji przy kampusie AWF (studenci mało z nich wtedy korzystają) na wybrzeże, w pobliże jednej z praskich plaż.


planowane nowe stacje Veturilo m.in na Saskiej Kępie

Tagi: veturilo,

Zobacz również

Nowa stacja Veturilo na Saskiej Kępie

Nowa stacja Veturilo na Saskiej Kępie

sobota, 31.05.2014

W ostatni czwartek zawarta została umowa, na podstawie której warszawska sieć wypożyczalni rowerowych powiększy się o 19 nowych stacji. Jedna z nich powstanie na Saskiej Kępie – na rogu ul. Egipskiej i ul. Afrykańskiej. Nowe stacje powinny zacząć działać do końca sierpnia. [...]

Sezon rowerowy czas zacząć

Sezon rowerowy czas zacząć

poniedziałek, 03.03.2014

Zima okazała się bardzo łaskawa. Rowery Veturilo pojawiły się zgodnie z zapowiedzią 1 marca i zdecydowanie nie utknęły na zaśnieżonych postojach jak w zeszłym roku. [...]

Ważne tematy

Reklama