POMIAR NA ŻYWO (ulica Zwycięzców)
50 aktualna temperatura 4°C
ciśnienie 996 hPa pm2.5 30 μg/m3
dobre powietrze wilgotność 76% pm10 41 μg/m3
środa , 16 stycznia 2013 r.
Zaproponuj newsa!

Mistrz Lutosławski z Saskiej Kępy

Polski Sejm ogłosił rok 2013 rokiem Witolda Lutosławskiego. Obchody jubileuszu zostały objęte patronatem UNESCO i przygotowywane są na całym świecie. Pragniemy aby wydarzenie było naszym hołdem dla MISTRZA, którego setne urodziny wypadają na dzień 25 stycznia 2013 roku.

W Klubie Kultury Saska Kępa odbędzie się kolejny koncert z cyklu "Śladami Mistrzów... Wielkie Postacie na Saskiej Kępie". Organizatorzy tej inicjatywy postanowili przybliżyć niezwykłą wrażliwość, człowieczeństwo tego wielkiego kompozytora, który przez 22 lata zamieszkiwał Saską Kępę przy ul. Zwycięzców 39 i pierwszy koncert w nowym roku poświęcić pierwszy wieczór Jego twórczości szczególnej – utworom dedykowanym dzieciom!

Koncert "SPÓŹNIONY SŁOWIK” odbędzie się w najbliższy piątek 18 stycznia o godzinie 19:00.

Piosenki dziecinne do wykonania dla dzieci i przez dzieci do poezji Juliana Tuwima.

W programie m.in.
piosenki dziecinne, utwory instrumentalne Mistrza Witolda Lutosławskiego oraz utwory dziecięce - także z dalekiej Indonezji wykonane na narodowym instrumencie ANGKLUNG!

Tagi: śladami mistrzów,

Zobacz również

"Emocje zdobywania szczytów - w górach i w nauce"

"Emocje zdobywania szczytów - w górach i w nauce"

środa, 18.06.2014 8

Już w najbliższy piątek – 20 czerwca w Klubie Kultury Saska Kępa odbędzie się osiemnaste spotkanie z cyklu „Śladami Mistrzów…Wielkie Postacie na Saskiej Kępie”. [...]

Wybitny uczony bohaterem niedzielnego spotkania z cyklu „Śladami mistrzów”

Wybitny uczony bohaterem niedzielnego spotkania z cyklu „Śladami mistrzów”

czwartek, 15.05.2014 15

W najbliższą niedzielę 18 maja 2014 roku o godzinie 17.00 w Klubie Kultury Saska Kępa przy ul. Brukselskiej 23 odbędzie się siedemnaste spotkanie z cyklu: "Śladami Mistrzów ... Wielkie Postacie na Saskiej Kępie". [...]

Ważne tematy

Reklama