POMIAR NA ŻYWO (ulica Zwycięzców)
66 aktualna temperatura -6°C
ciśnienie 1020 hPa pm2.5 46 μg/m3
powietrze bywało lepsze wilgotność 92% pm10 72 μg/m3
wtorek , 27 listopada 2012 r.
Zaproponuj newsa!

Joga dla dorosłych

W ramach klubu sportowego Syrena od pierwszej soboty grudnia w szkole przy al. Stanów Zjednoczonych 34 będą prowadzone nieodpłatne zajęcia jogi dla rodziców. Program jest przeznaczony głównie dla początkujących osób dorosłych.

Zajęcia będą odbywały się w godz. 10:30-11:30 równolegle z zajęciami gimnastyki dla dzieci. Jest to atrakcyjna propozycja, szczególnie dla mam, które szukają czegoś dla siebie, a jednocześnie potrzebują opieki nad dziećmi. Na zajęcia można również przychodzić całymi rodzinami.

Ćwiczenia prowadzić będzie asystentka trenera Katarzyna Kunicka. Uczestników prosimy o przyniesienie koca i liny. Maty dostępne będą w klubie. Na zajęciach obowiązuje wygodny strój sportowy.

Tagi: aleja Stanów Zjednoczonych, joga,

Zobacz również

Nowy sezon na lodowisku!

Nowy sezon na lodowisku!

wtorek, 05.12.2017 86

Już w najbliższy czwartek (7 grudnia) rozpoczyna się nowy sezon na lodowisku przy Zespole Szkół nr 37 (Al. Stanów Zjednoczonych 24). Wstęp jak zawsze jest bezpłatny i nieograniczony czasowo! [...]

Powstaną ekrany akustyczne przy Łazienkowskiej! Wybrano projektanta

Powstaną ekrany akustyczne przy Łazienkowskiej! Wybrano projektanta

poniedziałek, 28.08.2017 56

Na początku sierpnia doszło do rozstrzygnięcia długo wyczekiwanego przetargu w sprawie postawienia ekranów akustycznych przy alei Stanów Zjednoczonych. Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych wybrał firmę, która wykona to zadanie. Inwestycja ta pochłonie 953 250 złotych. [...]

Ważne tematy

Polecamy