wtorek , 27 listopada 2012 r.
Zaproponuj newsa!

Joga dla dorosłych

W ramach klubu sportowego Syrena od pierwszej soboty grudnia w szkole przy al. Stanów Zjednoczonych 34 będą prowadzone nieodpłatne zajęcia jogi dla rodziców. Program jest przeznaczony głównie dla początkujących osób dorosłych.

Zajęcia będą odbywały się w godz. 10:30-11:30 równolegle z zajęciami gimnastyki dla dzieci. Jest to atrakcyjna propozycja, szczególnie dla mam, które szukają czegoś dla siebie, a jednocześnie potrzebują opieki nad dziećmi. Na zajęcia można również przychodzić całymi rodzinami.

Ćwiczenia prowadzić będzie asystentka trenera Katarzyna Kunicka. Uczestników prosimy o przyniesienie koca i liny. Maty dostępne będą w klubie. Na zajęciach obowiązuje wygodny strój sportowy.

Tagi: aleja Stanów Zjednoczonych, joga,

Zobacz również

Powstaną ekrany akustyczne przy Łazienkowskiej! Wybrano projektanta

Powstaną ekrany akustyczne przy Łazienkowskiej! Wybrano projektanta

poniedziałek, 28.08.2017 56

Na początku sierpnia doszło do rozstrzygnięcia długo wyczekiwanego przetargu w sprawie postawienia ekranów akustycznych przy alei Stanów Zjednoczonych. Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych wybrał firmę, która wykona to zadanie. Inwestycja ta pochłonie 953 250 złotych. [...]

Piknik rodzinno-sąsiedzki w SP 143

Piknik rodzinno-sąsiedzki w SP 143

środa, 07.06.2017 8

Zapraszamy na Piknik rodzinno-sąsiedzki, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 143 przy Al. Stanów Zjednoczonych 27 już w najbliższy piątek w godzinach 16-20. [...]

Dołącz do naszej społeczności

Reklama