czwartek , 16 sierpnia 2012 r.
Zaproponuj newsa!

Spotkania dla rodziców - BoboCamp

Od września na Saskiej Kępie organizowane będą bezpłatne, cykliczne spotkania dyskusyjne dla rodziców. W trakcie spotkań każdy będzie mógł podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i poglądami. Do dyskusji zaproszeni są eksperci z dziedzin związanych z wychowaniem dziecka - lekarze, psychologowie, pedagodzy, rodzice z pasją, a także przedstawiciele fundacji działających na rzecz maluchów i rodziców.


Czym jest BoboCamp?

BoboCamp to nowatorski projekt, z zupełnie nowym podejściem do dzielenia się swoim doświadczeniem i do zdobywania wiedzy. Każde spotkanie to inny temat związany z wychowaniem dzieci i nowa dawka wiedzy. Będzie to czas spędzony na rozmowie z ekspertami, ciekawymi ludźmi i innymi rodzicami.

Spotkania kierowane są głównie do mam, ojców, ale też do babci, dziadków, cioci, czy wujków, czyli wszystkich, którzy opiekują się dziećmi i chcą dowiedzieć się więcej o ich wychowaniu. Spotkania będą się odbywać w luźnej, nieformalnej atmosferze.

Inicjatorką tego cyklu jest Agnieszka Jasińska - mama, która lubi tworzyć i aktywizować innych rodziców. Przez kilka lat pracowała w branży parentingowej prowadząc serwis internetowy dla rodziców.


Na Saskiej Kępie

Spotkania będą odbywać się w kawiarni FikuMikuCafe, znajdującej się na Saskiej Kępie, przy ul. Zwycięzców 32. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 6 września, a swój udział w nim potwierdziło już kilku ekspertów. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Więcej informacji na temat spotkań można uzyskać od organizatorów: mailowo - agnieszka@bobocamp.pl lub telefonicznie 509 257 400.

Tagi: dzieci, fikumikucafe,

Zobacz również

Piknik rodzinno-sąsiedzki w SP 143

Piknik rodzinno-sąsiedzki w SP 143

środa, 07.06.2017 8

Zapraszamy na Piknik rodzinno-sąsiedzki, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 143 przy Al. Stanów Zjednoczonych 27 już w najbliższy piątek w godzinach 16-20. [...]

Otwarcie placu zabawa przy szpitalu na Niekłańskiej

Otwarcie placu zabawa przy szpitalu na Niekłańskiej

środa, 10.05.2017 55

Uroczyste otwarcie placu zabaw dla dzieci przy Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza w Warszawie. [...]

Dołącz do naszej społeczności

Reklama