POMIAR NA ŻYWO (ulica Zwycięzców)
84 aktualna temperatura -1°C
ciśnienie 1007 hPa pm2.5 76 μg/m3
zła jakość powietrza wilgotność 94% pm10 111 μg/m3
czwartek , 16 sierpnia 2012 r.
Zaproponuj newsa!

Spotkania dla rodziców - BoboCamp

Od września na Saskiej Kępie organizowane będą bezpłatne, cykliczne spotkania dyskusyjne dla rodziców. W trakcie spotkań każdy będzie mógł podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i poglądami. Do dyskusji zaproszeni są eksperci z dziedzin związanych z wychowaniem dziecka - lekarze, psychologowie, pedagodzy, rodzice z pasją, a także przedstawiciele fundacji działających na rzecz maluchów i rodziców.


Czym jest BoboCamp?

BoboCamp to nowatorski projekt, z zupełnie nowym podejściem do dzielenia się swoim doświadczeniem i do zdobywania wiedzy. Każde spotkanie to inny temat związany z wychowaniem dzieci i nowa dawka wiedzy. Będzie to czas spędzony na rozmowie z ekspertami, ciekawymi ludźmi i innymi rodzicami.

Spotkania kierowane są głównie do mam, ojców, ale też do babci, dziadków, cioci, czy wujków, czyli wszystkich, którzy opiekują się dziećmi i chcą dowiedzieć się więcej o ich wychowaniu. Spotkania będą się odbywać w luźnej, nieformalnej atmosferze.

Inicjatorką tego cyklu jest Agnieszka Jasińska - mama, która lubi tworzyć i aktywizować innych rodziców. Przez kilka lat pracowała w branży parentingowej prowadząc serwis internetowy dla rodziców.


Na Saskiej Kępie

Spotkania będą odbywać się w kawiarni FikuMikuCafe, znajdującej się na Saskiej Kępie, przy ul. Zwycięzców 32. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 6 września, a swój udział w nim potwierdziło już kilku ekspertów. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Więcej informacji na temat spotkań można uzyskać od organizatorów: mailowo - agnieszka@bobocamp.pl lub telefonicznie 509 257 400.

Tagi: dzieci, fikumikucafe,

Zobacz również

Rusza nowa odsłona kampanii Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę „Reaguj – to Twój prawny obowiązek!”

Rusza nowa odsłona kampanii Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę „Reaguj – to Twój prawny obowiązek!”

środa, 22.11.2017 6

W drugiej dekadzie listopada br., którą rozpoczęły Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Przemocy wobec Dzieci wypadający 19 listopada i Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka (20 listopada), w Warszawie rusza kolejna odsłona kampanii Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę „Reaguj – to Twój prawny obowiązek!”. [...]

Piknik rodzinno-sąsiedzki w SP 143

Piknik rodzinno-sąsiedzki w SP 143

środa, 07.06.2017 8

Zapraszamy na Piknik rodzinno-sąsiedzki, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 143 przy Al. Stanów Zjednoczonych 27 już w najbliższy piątek w godzinach 16-20. [...]

Ważne tematy

Polecamy