POMIAR NA ŻYWO (ulica Zwycięzców)
70 aktualna temperatura -3°C
ciśnienie 1006 hPa pm2.5 50 μg/m3
powietrze bywało lepsze wilgotność 90% pm10 80 μg/m3
poniedziałek , 6 lutego 2012 r.
Zaproponuj newsa!

Głosujmy na Bajbuk!

Głównym celem plebiscytu na Najpiękniejszą księgarnię jest pokazanie potencjału, jaki drzemie w niezależnych księgarniach. Jest to szansa na pokazanie oryginalnych miejsc z charakterem, czyli księgarni w których odbywają się wernisaże, wieczory autorskie, księgarnie w których można kupić e-booki czy napić się kawy.

- reklama -
W plebiscycie weźmie udział 12 księgarń z całej Polski i aż trzy z Warszawy Prus, MiTo oraz księgarnia z Saskiej Kępy - Bajbuk. W konkursie biorą udział jeszcze księgarnie z Wrocławia, Lublina, Krakowa, Poznania, Zamościa oraz Trójmiasta.

Czy jeszcze ktoś nie słyszał o stylowej księgarni Bajbuk na Saskiej Kępie? Mimo, że cała księgarnia to zajmuje tylko 15m2 to można tam znaleźć bogaty wybór książek dla dzieci i dorosłych, gier planszowych i różnych zabawek. Ale to nie wszystko... W to wyjątkowym miejsc można zabrać dzieci na warsztaty krawieckie, wybrać się na spotkanie autorskie albo po prostu poczytać książkę na wygodnej kanapie. Bajbuk brał udział m.in w Saska Expo.

Głosować można na stronie lubimyczytac.pl do 10 lutego! Tam też znajdziecie więcej szczegółów na temat plebiscytu.

Tagi: bajbuk, konkurs,

Zobacz również

„Taką nas ścieżką poprowadź 2017” - ruszył X. przegląd Osieckowy

„Taką nas ścieżką poprowadź 2017” - ruszył X. przegląd Osieckowy

niedziela, 16.07.2017 10

Ruszyły zapisy na jubileuszowy Mazowiecki X. Przegląd Artystycznych Inspiracji Twórczością Agnieszki Osieckiej pod hasłem „Taką nas ścieżką poprowadź 2017”. Zachęcamy do udziału! [...]

Wioślarski Puchar Wisły na Saskiej Kępie

Wioślarski Puchar Wisły na Saskiej Kępie

czwartek, 25.05.2017 6

Już po raz dziewiąty warszawscy wioślarze będą ze sobą rywalizować w Regatach o Puchar Wisły. Organizatorem tego wydarzenia jest Fundacja Towarzystwo Wioślarskie Syrenka. Zawody odbędą się w sobotę, 3 czerwca na naszej Saskiej Kępie! [...]

Ważne tematy

Napisz do nas!

Zaproponuj newsa