czwartek , 5 stycznia 2012 r.
Zaproponuj newsa!

Zima dzieciom w CPK

Akcja "Zima w mieście" jest skierowana do warszawskich dzieci, które ferie zimowe będą spędzać w mieście. Organizuje ją miasto stołeczne Warszawa, a koordynacją przebiegu programu zajmuje się Biuro Sportu i Edukacji.

Misja

Celem akcji "Zima w mieście" jest zapewnienie całodziennej opieki, w tym również posiłków, ale poza tym także bogaty program sportowy oraz kulturalny dla dzieci. W ramach "Zimy w mieście" przewidziane są różne zajęcia edukacyjne, kulturalne oraz oczywiście sportowe i rekreacyjne.

"Zima w mieście" na Pradze Południe

Akcja "Zima w mieście" jest również realizowana w Centrum Promocji Kultury Praga Południe. Akcja trwa w czasie trwania ferii zimowych, czyli od 16 do 27 stycznia. Liczba miejsc jest ograniczona. Na tą chwilę w przedziale wiekowym 7-10 lat nie ma już wolnych miejsc, można się jedynie zapisywać na listę rezerwową. W grupie dla dzieci w wieku 11-12 lat są nadal wolne miejsca.

- reklama -
Karty uczestnika punktu dziennego pobytu będą przyjmowane w CPK do 5 stycznia 2012r. włącznie. Korzystanie z posiłków w ramach Warszawskiego Programu "Zima w Mieście" jest odpłatne. Istniej jednak zwolnienie z opłaty za posiłki.

Ponadto dzieci w dni gdy odbywają się zajęcia sportowe muszą zostać wyposażone w:
ubranie na zamianę/ kostium kąpielowy (w tym obuwie z białą podeszwą, spodnie, t-shirt), napoje.

Plan zajęć pojawi się na stronie CPK około 9 stycznia 2012r, ale możliwe, że w trakcie trwania programu będzie modyfikowany. Więcej informacji po numerem telefonu: 22 517 65 86.

Kartę kwalifikacyjną oraz szczegółowe informacje na temat akcji na Pradze Południe można znaleźć na stronie Centrum Promocji Kultury Praga Południe.

Więcej o samym programie przeczytasz na stronie akcji Zima w mieście.

Tagi: cpk, dzieci, zima,

Zobacz również

Piknik rodzinno-sąsiedzki w SP 143

Piknik rodzinno-sąsiedzki w SP 143

środa, 07.06.2017 8

Zapraszamy na Piknik rodzinno-sąsiedzki, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 143 przy Al. Stanów Zjednoczonych 27 już w najbliższy piątek w godzinach 16-20. [...]

Otwarcie placu zabawa przy szpitalu na Niekłańskiej

Otwarcie placu zabawa przy szpitalu na Niekłańskiej

środa, 10.05.2017 55

Uroczyste otwarcie placu zabaw dla dzieci przy Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza w Warszawie. [...]

Dołącz do naszej społeczności

Reklama