niedziela , 29 października 2017 r. , Monika
Zaproponuj newsa!

1 Robocze spotkanie sztabu WOŚP

W poniedziałek, 30 października, o godzinie 19 odbędzie się w siedzibie Hufca ZHP Warszawa - Praga-Południe spotkanie sztabu WOŚP.

Zbiórki pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy cieszą się zainteresowaniem zarówno wśród darczyńców, jak i wolontariuszy. W 2016 roku, podczas 24. Finału WOŚP, udało się zebrać rekordową kwotę ponad 72 milionów złotych. Zebrane pieniądze przeznaczone są na pomoc najmłodszym i seniorom.

Hufiec ZHP Warszawa-Praga-Południe organizuje spotkanie, podczas którego ma zostać zarysowana wizja sztabu oraz ma dojść do podziału zadań. Harcerze z Pragi Południe już nie po raz pierwszy włączają się w działania związane z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Rok temu w zbiórce pieniędzy uczestniczyło 65 wolontariuszy, którzy zebrali ponad 61 tysięcy złotych. Zainteresowane osoby zapraszamy w poniedziałek na Wał Miedzeszyński 375 do siedziby Hufca ZHP Warszawa-Praga-Południe.

Wydarzenie na Facebook

Tagi: hufiec zhp, wielka orkiestra świątecznej pomocy, wolontariat,

Zobacz również

5-lecie 296 Warszawskiej Wodnej Drużyny Harcerskiej „Wir”

5-lecie 296 Warszawskiej Wodnej Drużyny Harcerskiej „Wir”

poniedziałek, 20.11.2017 1

W tym roku mija 5 lat od momentu, kiedy założono 296 Warszawską Wodną Drużynę Harcerską „Wir”. Z tej okazji 1 grudnia odbędzie się bal. [...]

Dołącz do naszej społeczności

Reklama