czwartek , 17 listopada 2016 r. , Michał
Zaproponuj newsa!

Złodziej na Saskiej Kępie.

W środę (16 listopada) około godziny 16 w sklepie naszego czytelnika przy ul. Wersalskiej 5A doszło do kradzieży. Łupem złodzieja padły 3 zestawów klocków lego o wartości ponad 400zł. Po wyjściu ze sklepu złodziej uciekł pieszo w kierunku ul. Paryskiej.

Jak mówi poszkodowany właściciel sklepu: "Nigdy nie udostępniałem wizerunku złodzieja w internecie, ale po kilku latach umarzania każdego śledztwa przez Policję nie mam innego wyjścia. Mam już dość złodziejstwa."

Jeśli poznajcie osobę zapraszamy do kontaktu. Dla osoby która zidentyfikuje złodzieja przewidziana jest nagroda w wysokości 600 pln.

Tagi: klocki lego, kradzież, nagroda, złodziej,

Zobacz również

Dwa nominowane obiekty z Saskiej Kępy do prestiżowej Nagrody Architektonicznej m.st. Warszawy

Dwa nominowane obiekty z Saskiej Kępy do prestiżowej Nagrody Architektonicznej m.st. Warszawy

środa, 14.12.2016 31

7 grudnia 2016 roku odbyła się uroczysta gala wręczenia Nagrody Architektonicznej miasta stołecznego Warszawy. Wśród nominowanych były dwa obiekty z naszej Saskiej Kępy: PROM Kultury Saska Kępa oraz Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr. 2 „Jordanek”. [...]

Najpiękniejsze obiekty zielone w Warszawie

Najpiękniejsze obiekty zielone w Warszawie

poniedziałek, 12.09.2016 13

Mamy przyjemność poinformować, że w 33. konkursie „Warszawa w kwiatach i zieleni” zostały nagrodzone dwa obiekty z Saskiej Kępy. Zarząd Główny Towarzystwa Przyjaciół Warszawy wyróżnił [...]

Dołącz do naszej społeczności

Reklama