czwartek , 25 lutego 2016 r. , Liza
Zaproponuj newsa!

Strzały na Saskiej Kępie – zatrzymanie za napaść i usiłowanie kradzieży samochodu

W zeszłym tygodniu na Saskiej Kępie zatrzymano mężczyznę za napaść na funkcjonariusza i usiłowanie dokonania kradzieży z włamaniem samochodu. Policjanci podjęli pościg za sprawcami, którzy zaatakowali mundurowych. Padły strzały, policjantka została ranna.

Po otrzymaniu zgłoszenia, że ktoś próbuje ukraść samochód, policjanci od razu wyruszyli na ul. Paryską. Sprawcy próbowali uciekać, mężczyzna uderzył policjantkę. Jeden ze sprawców został obezwładniony i zatrzymany, drugi odjeżdżając próbował rozjechać policjanta. Wtedy padły strzały w kierunku samochodu. Kierowca uciekł w stronę Wału Miedzeszyńskiego i Trasy Siekierkowskiej. Policjantce pomogła załoga karetki pogotowia, została ona opatrzona w karetce i zabrana do szpitala – poinformował reporter tvnwarszawa.pl.

Następnego dnia sprawca porzucił auto w Wawrze. Zatrzymany 36-letni Szymon T. trafił do policyjnej celi. Sprawa została przekazana do prokuratury. Poszukiwania drugiego mężczyzny nadal trwają.

Tagi: kradzież, napaść, policja, ulica Wał Miedzeszyński,

Zobacz również

Złodziej na Saskiej Kępie.

Złodziej na Saskiej Kępie.

czwartek, 17.11.2016

W środowe popołudnie przy ulicy Wersalskiej pojawił się nieproszony gość... [...]

Kraina czarów na Smolnej. Pracownia Karola Tchorka wczoraj i dziś

Kraina czarów na Smolnej. Pracownia Karola Tchorka wczoraj i dziś

czwartek, 14.11.2013 12

Kim był Karol Tchorek? Rzeźbiarzem, marszandem, kolekcjonerem sztuki - tak głoszą pierwsze słowa internetowej encyklopedii. Kim zatem był przede wszystkim? A może niektórym czytelnikom więcej powie nazwisko Mariusz Tchorek? [...]

Dołącz do naszej społeczności

Reklama