Zaproszenia do Teatru Powszechnego!

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Saskiej Kępy! Po raz kolejny przygotowaliśmy niespodziankę dla wszystkich miłośników teatru. Razem z Teatrem Powszechnym chcemy zaproponować Wam bilety do Teatru w specjalnej cenie.

Na początek proponujemy dwa spektakle:

  • Komediant – 15 i 16 grudnia, godz. 19.30 (zobacz opis)
  • Dzień Walentego – 20 i 21 grudnia, godz. 19.30 (zobacz opis)

Na powyższe spektakle możecie nabyć normalne bilety w promocyjnej cenie 35 zł (czyli 15 złotych taniej niż standardowy bilet!).

Jak skorzystać z upustu?

Tańsze bilety będziecie mogli kupić podając w kasie nasze hasło: "Saska kępa z pasją".
Pamiętajcie że bilety możecie kupić najpóźniej 40 minut przed spektaklem i tylko na podane wyżej terminy! Bilety możecie rezerwować w Biurze Obsługi Widzów tel: 22 818 48 19 , mail: bow@powszechny.art.pl lub w Kasie Teatru tel. 22 818 25 16, mail: kasa@powszechny.art.pl


Jeżeli masz pomysł na przeprowadzenie ciekawego konkursu wśród mieszkańców Saskiej Kępy napisz do nas.KONKURS ZAKOŃCZONY

Mamy do rozdania pięć podwójnych zaproszeń na spotkanie z cyklu "Na ławeczce" - ŚLUBY PANIEŃSKIE CZYLI MAGNETYZM SERCA w reż. Andrzeja Łapickiego. Spotkanie odbędzie się 11 grudnia o godzinie 12.00, rozpoczyna się od pokazu spektaklu, a po nim odbywa się spotkanie z twórcami. Takie zaproszenia rozchodzą się jak świeże bułeczki w pierwszym dniu rezerwacji, ale poprosiliśmy o zatrzymanie jeszcze kilku dla mieszkańców Saskiej Kępy! :)

Zaproszenia trafią do pierwszej, trzeciej, piątej, siódmej i dziewiątej osoby która przyśle maila na adres:
konkurs@saskakepa.waw.pl. W tytule maila prosimy o wpisanie: "Na ławeczce", a w treści maila imię i nazwisko.

Foto: Teatr Powszechny.